Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik budowy - Kierownik robót

ŁAGA MIECZYSŁAW Firma Ogólnobudowlana "MISECO"

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad realizacją robót budowlanych – zgodnie z projektem oraz Prawem budowlanym

  • zarządzanie powierzonymi pracownikami oraz podwykonawcami

  • kontrola jakości i terminowości prowadzonych robót

Nasze wymagania

  • wykształcenie budowlane

  • uprawnienia budowlane - do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń

  • w przypadku kierownika budowy 5-cio letnie doświadczenie w pełnieniu funkcji kierownika budowy

  • mile widziane doświadczenie przy przebudowie obiektów mieszkalnych - kamienice

To oferujemy

  • umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • brak delegacji - praca wyłącznie w Warszawie

  • możliwość zakwaterowania

  • niezbędne narzędzia pracy

O nas

ŁAGA MIECZYSŁAW Firma Ogólnobudowlana "MISECO" jest Generalnym Wykonawcą inwestycji będących przedmiotem zamówień publicznych. Głównymi obszarami działalności MISECO są:

- Remonty i renowacje obiektów wpisanych do rejestru zabytków

- Remonty, przebudowy, nadbudowy, modernizacje obiektów mieszkalnych

- Remonty i modernizacje obiektów służby zdrowia

- Budowy i remonty obiektów oświatowych

- Budowy i remonty obiektów użyteczności publicznej

Zleceniodawcami MISECO są instytucje publiczne, począwszy od Miasta st. Warszawa poprzez Urzędy Gmin, Ministerstwa, PKP oraz wiele innych podmiotów.