Ta oferta pracy jest nieaktualna od 54 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik budowy - Kierownik robót

  • wielkopolskie
  • Kierownik
  • 24.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    obszar działania: cała Polska

    Podstawowe obowiązki:

    • czynne prowadzenie budowy
    • zapewnienie realizacji inwestycji zgodnie z przyjętym projektem, budżetem i harmonogramem
    • nadzór techniczny i jakościowy nad pracownikami
    • pełnienie funkcji kierownika budowy lub robót

    Wymagania:

    • uprawnienia konstrukcyjno - budowlane bez ograniczeń oraz aktualna przynależność do właściwej izby inżynierów
    • gotowość do pracy w delegacji
    • wykształcenie wyższe techniczne
    • doświadczenie przy projektach dotyczących budownictwa kubaturowego
    • znajomość obsługi komputera (Excel, Autocad, umiejętność nauki programów)
    • znajomość aktualnych przepisów prawa budowlanego i warunków technicznych
    • prawo jazdy kat. B
    • inicjatywa, skuteczność w realizacji zadań, uczciwość
    • odpowiedzialność, samodzielność, sumienność

    Oferujemy:

    • kontrakt/umowę o pracę
    • stałą współpracę
    • możliwość rozwoju

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.