Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Budowy / Kierownik Robót

Silkbau Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie inwestycji do realizacji od strony wykonawczej; organizacja placu budowy, sprawy formalno– prawne,

  • nadzór nad podwykonawcami, dostawcami i pracownikami firmy,

  • nadzór nad realizacją robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną , harmonogramy i plany organizacji robót,

  • kierowanie i rozliczanie budowy,

  • koordynacja zamówień materiałów,

  • przygotowanie dokumentacji odbiorowej,

  • nadzór nad dokumentacją wykonawczą,

  • raportowanie z postępów prac na budowie,

  • współpraca z inwestorem, inspektorem nadzoru inwestorskiego, podwykonawcami i dostawcami,

  • podjęcie działań niezbędnych do uzyskania pozwolenia na użytkowanie we współpracy z inwestorem,

  • przygotowanie nieruchomości do przekazania Inwestorowi.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu budowlanym,

  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno – budowlanej,

  • bardzo dobra znajomość MS Office,

  • praktyczna znajomość prawa budowlanego,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • pracę przy rozpoznawalnych inwestycjach budowlanych jedynie na terenie Wrocławia bez delegacji

  • pracę w młodym, ambitnym zespole

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • wieloletnią współpracę z wybranym kandydatem (po zakończeniu kontraktu, oferujemy stałą pracę przy realizacjach inwestycji mieszkaniowych i hotelowych we Wrocławiu).

  • praktycznie wykorzystanie nabytej wiedzy i możliwość jej pogłębienia

  • szanse awansu i dalszego rozwoju kompetencji

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • premię za terminową realizację inwestycji

Silkbau Sp. z o.o.

W związku z uruchomieniem nowej inwestycji mieszkaniowej poszukujemy kandydata na stanowisko Kierownika Robót / Kierownik Budowy

Silkbau sp. z o. o.- Jesteśmy dobrze prosperującym, posiadającym duże doświadczenie i kadrę wyspecjalizowanych fachowców, przedsiębiorstwem budowlanym, specjalizującym się w budownictwie mieszkaniowym oraz rewitalizacji zabytkowych budynków. Na naszym koncie mamy kilka osiedli mieszkaniowych we Wrocławiu i w Warszawie, m. in. Partynice House, Kępa Mieszczańska i Wybrzeże Reymonta. Możemy pochwalić się także wykonaniem gruntownych remontów zabytkowych hoteli w centrum stolicy Dolnego Śląska (m.in. Hotel Piast, Europejski, Polonia). Aktualnie realizujemy modernizację Hotelu Grand.

Jako Generalny Wykonawca do dnia dzisiejszego wybudowaliśmy i wyremontowaliśmy w systemie podwykonawczym ponad 100.000 mkw. powierzchni użytkowej. Jesteśmy spółką ze stabilną sytuacją finansową i planem realizacji inwestycji na najbliższe kilka lat.

Przewiń do profilu firmy