Logo Pracuj.pl

Kierownik Budowy - Kierownik Robót

CDC Group Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

CDC Group Sp. z o.o.

Skarbowców 4

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad procesem realizacji w zakresie robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogram
  • prowadzenie negocjacji z potencjalnymi podwykonawcami
  • wykonywanie obmiarów i kosztorysów na potrzeby prowadzonych prac
  • koordynacja i nadzór nad podległymi pracownikami, podwykonawcami oraz dostawcami
  • planowanie i zamawianie środków produkcji i nadzór terminowości ich dostaw
  • raportowanie postępu prac
  • kontrolę budżetu oraz rozliczanie prowadzonych robót

Nasze wymagania

  • uprawnienia budowlane
  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu budowy
  • doświadczenie przy prowadzeniu robót wykończeniowych mile widziane
  • znajomość prawa budowlanego
  • umiejętność zarządzania podległym zespołem pracowników i podwykonawcami
  • znajomość rysunku technicznego i czytania dokumentacji projektowej
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • umowę o pracę lub umowę kontraktową
  • możliwość samodzielnego kształtowania swojego rozwoju zawodowego
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole

Jesteśmy firmą funkcjonującą na rynku budowlanym od 15 lat. Do 2009 roku specjalizowaliśmy się głównie w pracach wykończeniowych budynków wielkokubaturowych.

Obecnie realizujemy zadania w systemie generalnego wykonawstwa.

Kierownik Budowy - Kierownik Robót, Skarbowców 4, Wrocław