Kierownik budowy - Kierownik robót

CM Construction Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

CM-Construction Sp. z o. o. jest szczecińską firmą działającą w branży robót inżynieryjnych. Od 20 lat specjalizujemy się w zakresie projektowania i wykonawstwa robót hydrotechnicznych, geotechnicznych, ziemnych oraz zabezpieczania skarp i głębokich wykopów.

Zakres obowiązków:

  • bezpośredni nadzór nad realizacją robót w oparciu o wymagania Prawa Budowlanego, zapisy kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy, plany organizacji robót oraz przepisy BHP;
  • nadzorowanie pracy podległych pracowników i koordynacja prac powierzonych podwykonawcom;
  • koordynacja procesu realizacji inwestycji zgodnie z założonym harmonogramem, budżetem i wymogami jakościowymi;
  • regularne raportowanie wyników budowy;
  • sporządzanie planu bezpieczeństwa i ochrony zdrowia, planu zapewnienia jakości;
  • przygotowanie zestawień materiałowych, zamówień na materiał i sprzęt;
  • prowadzenie dokumentacji budowlanej;
  • wykonywanie kosztorysów;
  • przygotowanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej;
  • prowadzenie negocjacji z potencjalnymi podwykonawcami;
  • rozwiązywanie problemów technicznych na budowie;
  • dbanie o prawidłowy stan techniczny przekazanego w użytkowanie sprzętu;
  • współpraca z przedstawicielami Inwestora, projektantami.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego technicznego;
  • uprawnień do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń, bądź uprawnień do kierowania robotami budowlanymi w specjalności inżynieryjnej mostowej bez ograniczeń lub hydrotechnicznej;
  • min. 5-letniego doświadczenia w pełnieniu funkcji Kierownika Robót/Budowy;
  • znajomości obsługi komputera (m.in. MS Project, MS Office);
  • umiejętności pracy w zespole oraz bardzo dobrej organizacji pracy;
  • umiejętności szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów;
  • samodzielności i doświadczenia w wykonywaniu zadań objętych przedmiotem działania;
  • prawa jazdy kat. B;
  • preferowana znajomość języka angielskiego/niemieckiego;
powyżej 4 lat

Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania oferujemy:

  • pracę przy ciekawych projektach z doświadczonym i zaangażowanym zespołem;
  • możliwość zdobycia doświadczenia w zakresie hydrotechniki i geotechniki;
  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • pomoc w relokacji;
  • ubezpieczenie;
  • przyjazną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku polskim. Wysyłając do nas swoje cv prosimy o zamieszczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1a Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.” Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami. Nie zwracamy nadesłanych dokumentów.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy