Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Budowy / Kierownik Robót

GUSAN CONSTRUCTION CO., LTD SPÓŁKA AKCYJNA ODDZIAŁ W POLSCEO firmie

15 00020 000 / mies. (zal. od umowy)
  • zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

Dla międzynarodowej firmy budowlanej poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko: Kierownik Robót-Kierownik Budowy. To wspaniała okazja dla uzdolnionych kandydatów, którzy chcieliby pracować w międzynarodowym zespole. Miejsce Pracy Grupa Azoty Zakłady Chemiczne w Policach - Polimery Project Police. Jeśli posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość języka angielskiego w stopniu minimum komunikatywnie nie wahaj się, aby aplikować na to stanowisko.

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie inwestycji zgodnie z projektem, przepisami, harmonogramem
  • Koordynacja i nadzór nad pracownikami oraz podwykonawcami
  • Raportowanie postępu prac

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (Inżynier wraz z uprawieniami konsrukcyjno-budowlanymi bez ograniczeń do samodzielnego prowadzenie budowy)
  • Doświadczenie przy prowadzeniu robót budowlanych
  • Umiejętność zarządzania zespołem pracowników i podwykonawcami

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • współpracę na zasadach kontraktu lub umowę o pracę

Ogłoszenie archiwalne