Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Budowy - Kierownik Robót

AARSLEFF Sp. z o.o.

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja prac i nadzór nad realizacją robót budowlanych (Generalne Wykonawstwo)

  • współpraca z zamawiającym, nadzorem inwestorskim i nadzorem autorskim

  • uczestniczenie w odbiorach robót

  • prowadzenie rozliczeń

  • raportowanie

  • prowadzenie dokumentacji budowy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • doświadczenie na stanowisku Kierownika Budowy/Kierownika Robót

  • doświadczenie w realizowaniu projektów w branży hydrotechnicznej – będzie dodatkowym atutem

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności hydrotechnicznej lub równoważne

  • samodzielność w podejmowaniu decyzji, umiejętność działania i reagowania w sytuacjach kryzysowych

  • umiejętność współpracy i komunikatywność

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • premia uzależniona od wyniku

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • odpowiedzialną pracę w międzynarodowej firmie

  • samochód służbowy oraz inne narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

  • benefity (m.in. opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, PPE, karta Sodexo LunchPass)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Spółka Aarsleff jest częścią międzynarodowego koncernu Per Aarsleff z siedzibą w Danii. Grupa istnieje od 1947 roku i zatrudnia ponad 6 tys. pracowników na całym świecie. W Polsce prowadzimy działalność w zakresie projektowania i wykonawstwa specjalistycznych robót geotechnicznych i hydrotechnicznych. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w zakresie technologii pali prefabrykowanych.

Przewiń do profilu firmy