Oferta pracy

Kierownik Budowy

Pracownicy Budowlani

  • Kłobuck, śląskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
  • rekrutacja zdalna

Firma budowlana, działająca rynku od 15 lat jako Generalny Wykonawca, specjalizująca się w budownictwie kubaturowym, realizująca budowy na terenie województwa śląskiego zatrudni do stałej współpracy na stanowisku:

Kierownik BudowyNumer ref.: Miejsce pracy: Katowice, Częstochowa, Gliwice, Rybnik, Bielsko-Biała, Bytom, Zabrze, Dąbrowa Górnicza, Rybnik, Kłobuck

Lokalizacja inwestycji:  Jaworzno

Rodzaj inwestycji: budownictwo mieszkaniowe

Główne zadania:

  • Bezpośredni nadzór nad procesem budowlanym
  • Kierowanie  podległym zespołem – sił własnych oraz Podwykonawców
  • Współpraca z działem zamówień
  • Prowadzenie dokumentacji budowy
  • Rozliczanie robót podwykonawców
  • Przeprowadzanie odbiorów prac
  • Stały kontakt z Inwestorem

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń
  • Doświadczenie w samodzielnym kierowaniu robotami budowlanymi w budownictwie kubaturowym
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, AutoCAD)
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność, komunikatywność

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę przy nowym projekcie (budowa bloków mieszkalnych)
  • Długoterminową współpracę na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • Pracę od poniedziałku do piątku – do 9 godzin dziennie
  • Auto służbowe
  • Pracę przy nadzorowaniu jednej inwestycji w danym czasie
  • Współpracę z zespołem fachowców
  • Możliwość awansu zawodowego, rozwoju
  • Wynagrodzenie w przedziale 7000 - 9000 zł netto
Zadzwoń i dowiedz się więcej:  518 215 122  lub od razu wyślij CV
Administratorem danych osobowych jest firma Pracownicy budowlani Sp. z o.o.
Szczegółowe zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych opisane zostały w naszej Polityce prywatności.

Ogłoszenie archiwalne