Oferta pracy

Kierownik Budowy

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

  • Kluczbork

    Kluczbork, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta – firmy specjalizującej się w generalnym wykonawstwie hal przemysłowych, rolniczych, logistycznych oraz skomplikowanych konstrukcji stalowych poszukuję osoby do stałej współpracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Wykroty k. Bolesławca

Rodzaj inwestycji: hala produkcyjna 21 tys. m²

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad procesem realizacji projektu w zakresie robót budowlanych w oparciu o wymagania kontraktu, harmonogramy, budżet oraz dokumentację techniczną

  • Nadzór i koordynacja pracy firm podwykonawczych oraz brygad własnych

  • Optymalizacja kosztów projektu oraz kontrola kosztów nadzorowanych prac

  • Powadzenie uzgodnień z inwestorem, podwykonawcami i dostawcami

  • Prowadzenie procesów odbiorowych

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe techniczne oraz uprawnienia budowlane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

  • Zaangażowanie i nastawienie na sukces

Pracodawca oferuje

  • Stałą współpracę na podstawie umowy o pracę (lub współpracę w formie B2B)

  • Wynagrodzenie połączone z systemem premiowym

  • Udział w ambitnych projektach dających możliwość rozwoju zawodowego

  • Niezbędne narzędzia pracy – auto służbowe, laptop, telefon