Logo Pracuj.pl

Kierownik Budowy – kogeneracja

Top Construction Ltd. Sp.K.O firmie

  • warmińsko-mazurskie
    warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie budów polegających na budowie instalacji kogeneracyjnej zasilanej gazem
  • Nadzorowanie i uczestnictwo w przygotowaniu dokumentacji technicznej
  • Realizacja budowy zgodnie z zaplanowanym budżetem i harmonogramem projektu
  • Prowadzenie dokumentacji budowlanej, kontrola jakości i wewnętrzne odbiory wykonywanych prac
  • Odpowiedzialność za prowadzenie budowy, dziennika budowy oraz przestrzeganie przepisów BHP
  • Kontakty z Zamawiającym

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w realizacji min 1 projektu kogeneracyjnego
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno-budowlanej lub instalacji sanitarnych bez ograniczeń
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Prawo jazdy kat. B
  • Samodzielność, odpowiedzialność, mobilność

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie (szukamy osób na wiele kontraktów)
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Szansę realnego awansu
  • Pracę przy innowacyjnych projektach

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • szkolenia pracownicze
  • konkurencyjne wynagrodzenie

Top Construction Ltd. Sp.K.

Jesteśmy Generalnym Wykonawcą realizującym projekty, w szeroko rozumianym sektorze budowlanym. Jako specjaliści w naszej dziedzinie, oferujemy usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii, gazownictwa, ciepłownictwa i kogeneracji. Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami i specjalistami mając na uwadze wspólne korzyści!

#BudujemyRazemŚwiat #WinWin

Kierownik Budowy – kogeneracja, warmińsko-mazurskie