Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik budowy - Koordynator Projektów Budowlanych

DEKATIN sp. z o.o.O firmie

8 00012 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

Dekatin Sp. z.o.o. działa od 2012 roku stale stawiając na dynamiczny rozwój. Dzięki naszemu zaangażowaniu i profesjonalizmowi na przestrzeni lat staliśmy się odnoszącą sukcesy firmą działającą w branży budowlanej. Specjalizujemy się w realizacji złożonych projektów wnętrzarskich branży retail, hotelarskiej itp.

Zajmujemy się kompleksowym prowadzeniem inwestycji, optymalizacją kosztów, tworzeniem opracowań technicznych i projektowych oraz sprawowaniem nadzoru nad trwającymi już projektami.

Zakres obowiązków :

  • koordynacja i planowanie prac budowlanych
  • organizacja pracy w trakcie realizacji inwestycji/ na placu budowy
  • nadzór nad pracownikami oraz podwykonawcami
  • nadzór nad jakością i zgodnością prac budowlanych z dokumentacją
  • kontakt/współpraca z przedstawicielem inwestora/zamawiającego
  • rozliczanie czasu pracy pracowników
  • kontrola zasobów materiałowych, robienie zamówień
  • pilnowanie terminów pośrednich i końcowych
  • prowadzenie dokumentacji budowlanej

Wymagania:

  • doświadczenie w branży budowlanej - 3-5 lat
  • znajomość specyfiki branży wnętrzarskiej
  • wiedza z zakresu przeprowadzania prac remontowo-wykończeniowych; znajomość technologii oraz materiałów budowlanych/wykończenia wnętrz
  • bardzo dobra organizacja pracy, dokładność
  • obsługa komputera - pakiet Office

Mile widziane:

  • doświadczenie w koordynacji prac budowlanych w branży wnętrzarskiej
  • wyższe wykształcenie techniczne
  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń
  • prawo jazdy kat.B
  • obsługa komputera - AutoCad, programy do kosztorysowania
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • stałe wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju w firmie realizującej złożone, ciekawe projekty dla sektora branży luksusowej
  • praca w centrum Warszawy, możliwość częściowej pracy zdalnej
  • praca od zaraz

Ogłoszenie archiwalne