Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik budowy - Koordynator

MMKA KUSIOŁEK Sp. z o.o.O firmie

  • Ogrodowa 50, Łopawska 9

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Podstawowy zakres obowiązków:

  • Kompleksowa realizacja zadań inwestycyjnych
  • Dbałość o terminowość oraz jakość wykonywanych robót
  • Sprawowanie nadzoru nad realizacją projektu w zakresie terminu, harmonogramu oraz cen/ uaktualnienie harmonogramu prac na kontrakcie.
  • Pozyskiwanie oraz kalkulacja nowych inwestycji
  • Pozyskiwanie i rozliczanie podwykonawców
  • Kontakt z zamawiającym
  • Przygotowywanie dokumentacji związanej z kontraktem (kosztorysy, protokoły zaawansowania robót, protokoły sprzedażowe)
  • Prace administracyjno- biurowe
  • Współpraca z koordynatorem BHP

Wymagania od kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe techniczne oraz uprawnienia budowlane do kierowania robotami bez ograniczeń
  • doświadczenie w pracy na kontrakcie drogowym lub kolejowym
  • prawo jazdy kat.B
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności Exel
  • dyspozycyjność
  • zaangażowanie
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy

Kandydatom oferujemy:

  • umowa o pracę
  • pracę w młodym, ambitnym zespole
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia- adekwatne do doświadczenia
  • wszelkie niezbędne narzędzia pracy (auto służbowe, telefon, komputer)

Ogłoszenie archiwalne