Logo Pracuj.pl

Kierownik Budowy

ERBUD S.A.O firmie

  • Koszalin
    Koszalin, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie procesami budowy od przygotowania do odbioru, zgodnie ze standardami ISO i AQAP;
  • Nadzorowanie prac od strony organizacyjnej, administracyjnej i technicznej;
  • Prowadzenie dokumentacji budowy;
  • Koordynacja robót zgodnie z harmonogramem;
  • Współpraca z inspektorami nadzoru, projektantami, podwykonawcami i dostawcami;
  • Sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych projektów;
  • Realizacja budowy zgodnie z planowanym budżetem kosztów kontraktu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (kierunek – Budownictwo ogólne);
  • Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń;
  • Min. 2-letnie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office, AutoCAD, Programu kosztorysowego (np. Norma PRO);
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Gotowość do pracy przy projektach realizowanych w Szczecinie i okolicach.

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • partnerska atmosfera współpracy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

ERBUD to CZWARTA NAJWIĘKSZA grupa budowlana w Polsce notowana na GPW*.

Mamy 7 LINII BIZNESOWYCH. Specjalizujemy się w budownictwie kubaturowym, inżynieryjnym, drogowym, hydrotechnicznym i modułowym oraz OZE. Świadczymy usługi serwisowe dla przemysłu i energetyki.

Realizujemy ponad 120 PROJEKTÓW rocznie.

W skład naszej grupy wchodzi 13 SPÓŁEK. Większość projektów realizujemy na rynku POLSKIM, NIEMIECKIM oraz w BELGII.

W ramach Grupy ERBUD zatrudniamy 3000 OSÓB.

Jesteśmy TECH = rozwijamy BIM. Jesteśmy ECO = jako pierwsi w Polsce wdrożyliśmy EMAS (certyfikat środowiskowy). Jesteśmy w PBB = naszym priorytetem jest bezpieczeństwo na budowie.

* Raport Deloitte „Polskie Spółki Budowlane 2020”

Kierownik Budowy, Koszalin