Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Budowy

PROFIX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • udział w procesie przygotowania realizacji,

  • prowadzenie oraz koordynowanie prac budowlanych zgodnie z wymaganiami projektowymi, warunkami Pozwolenia na Budowę, Polskimi Normami, specyfikacją techniczną a także dbałością o założony harmonogram i kosztorys,

  • nadzór nad osobami skierowanymi do wykonania zadania oraz kontrola jakości, a także terminowości firm podwykonawczych,

  • dokonywanie obmiarów budowy,

  • współpraca z kontrahentami,

  • przygotowanie dokumentacji podwykonawczej,

  • uczestniczenie w naradach i odbiorach.

Nasze wymagania

  • uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi,

  • minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Kierownik Budowy

  • obsługa komputera w tym programów MS Office oraz AutoCad

  • znajomość prawa budowlanego w praktyce,

  • prawo jazdy kat. B,

  • dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, komunikatywność, odpowiedzialność.

To oferujemy

  • samodzielne stanowisko pracy,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • umowę o pracę / kontrakt

  • możliwość pracy przy zróżnicowanych, interesujących inwestycjach,

  • konkurencyjne wynagrodzenie,

  • pracę na terenie Małopolski, Podkarpacia, Śląska.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Firma Profix jest Wykonawcą kompleksowych projektów hal przemysłowych i magazynowych stalowych oraz ich realizacji od ponad 30 lat. Nasze usługi obejmują Generalne Wykonawstwo obiektów od rozpoznania terenu po wykończenie „pod klucz”.

Przewiń do profilu firmy