Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Budowy

Gama-M Sp. z o.o.O firmie

  • Twardowskiego 42
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Kierownik

Gama-M Sp. z o.o.

Twardowskiego 42

Kraków

GAMA-M to firma rodzinna, którą budujemy wspólnie od wielu lat.
Dzięki naszym wysiłkom możemy pochwalić się dobrą, ugruntowaną pozycją na krakowskim rynku budowlanym.

Poszukujemy pracownika na stanowisko Kierownika Budowy.

Opis stanowiska

  • pełnienie funkcji kierownika budowy zgodnie z prawem budowlanym – budowa kameralnego budynku biurowego w centrum miasta,
  • aktualizacja harmonogramu realizacji inwestycji, planu zagospodarowania budowy, bieżący nadzór prac na budowie,
  • zamawianie i gospodarowanie materiałami w ramach prowadzonej budowy,
  • wybór i nadzór nad firmami podwykonawczymi
  • współpraca z kierownikiem projektu oraz autorskim biurem projektowym,
  • negocjacje z Podwykonawcami.

Wymagania

  • przynależność do Izby zawodowej,
  • uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,
  • minimum 3 lat doświadczenia w kierowaniu robotami/budową w swojej specjalności zawodowej,
  • zdolność do samodzielnej pracy,
  • nastawienie na terminowa realizację wyznaczonych zadań,
  • znajomość ms Office,
  • znajomość przepisów Prawa Budowlanego, przepisów BHP
  • wykształcenie wyższe inżynierskie kierunkowe,
  • obsługa komputera,
  • dokładność i staranność,
  • komunikatywność
  • zaangażowanie.

Oferujemy

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę  w dynamicznej, rozwijającej się firmie,
  • praca na terenie Krakowa
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • niezbędne, podstawowe narzędzia pracy, w tym telefon komórkowy, laptop.

Ogłoszenie archiwalne