Oferta pracy

Kierownik budowy

BUDOWLANA SPÓŁKA INŻYNIERSKA P. LIBRONT, M. SENDOR sp.j.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Opis stanowiska:

  • przygotowanie i organizacja budowy
  • nadzór nad jakością i terminowością wykonywanych prac
  • przygotowywanie harmonogramów postępu robót, dostaw materiału i nadzór nad ich realizacją
  • koordynacja pracy podwykonawców
  • przygotowywanie ofert na materiały i roboty
  • analiza dokumentacji projektowej
  • optymalizacja rozwiązań projektowych
  • kontakt z projektantem oraz Inwestorem
  • przygotowywanie dokumentacji powykonawczej, odbiorowej, oddanie budynku do użytkowania
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP
  • prowadzenie dokumentacji budowy

Wymagania:

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń
  • doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika budowy obiektów wielorodzinnych lub biurowych
  • znajomości przepisów prawa budowlanego, warunków technicznych oraz BHP
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, umiejętność nadzorowania pracy innych osób
  • rzetelność oraz uczciwość
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • prawo jazdy kat. B
  • bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • pracę przy realizacji obiektów kubaturowych budynków wielorodzinnych, biurowych, a także zespołów budynków jednorodzinnych
  • wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia oraz posiadanych umiejętności
  • praca na terenie Krakowa i okolic
  • niezbędne narzędzia do pracy oraz samochód służbowy lub ryczałt

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy