Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Budowy

Natanek Nova Sp. z o.o. Sp.K.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

Firma Natanek Nova Sp. z o.o. Sp.K. z siedzibą w Krakowie istniejąca od 1992 roku, zaliczana jest do grona najprężniej rozwijających się przedsiębiorstw transportowych w Polsce. Oddając swoim Klientom do dyspozycji flotę ponad 200 samochodów ciężarowych, jest liderem międzynarodowej dystrybucji towarów spożywczych i przemysłowych. W związku z rozwojem firmy i nowymi inwestycjami, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • prowadzenie oraz koordynowanie prac budowlanych zgodnie z wymaganiami i specyfikacją techniczną
  • kierowanie pracą zespołu budowlanego
  • analiza oraz weryfikacja dokumentacji techniczno-kosztorysowej
  • organizowanie pracy na budowie
  • współpraca z kontrahentami
  • przygotowywanie dokumentacji odbioru w trakcie realizacji robót
  • raportowanie postępów prac
  • ścisła współpraca z kierownictwem kontraktu oraz innymi działami w firmie
  • przestrzeganie zasad BHP na placu budowy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo)
  • uprawnienia kierownika budowy
  • minimum 3-letnie doświadczenie przy realizacji inwestycji budowlanych na stanowisku Kierownika Budowy
  • znajomość programu MS Office, AutoCad
  • dobra, praktyczna znajomość prawa budowlanego, prawa pracy i przepisów BHP
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu oraz samodzielność

Oferujemy:

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze pracy na podstawie umowy o pracę lub kontrakt
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość pracy przy interesujących inwestycjach
  • niezbędne narzędzia do pracy

Ogłoszenie archiwalne