Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik budowy

TEKTONIKA sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

Jesteśmy firmą, która jest obecna na rynku budowlanym od 24 lat. Działalność ta w pierwszych latach polegała głównie na wznoszeniu budynków jednorodzinnych. Konsekwentne dążenie do obranego celu oraz upór i determinacja w działaniu doprowadziła do znacznego rozwoju, w szczególności w obszarze budownictwa. Dziś budujemy jak i sprzedajemy zarówno domy jednorodzinne jak i wielokondygnacyjną zabudowę wielorodzinną stanowiącą całe osiedla, ale także od kilku lat zajmujemy się handlem materiałami budowlanymi.

Twój zakres obowiązków:

  • pełnienie funkcji kierownika budowy,
  • nadzór i koordynowanie robót budowlanych,
  • uczestniczenie w odbiorach z inspektorami,
  • raportowanie przebiegu procesu budowlanego
  • koordynacja prac firm podwykonawczych,
  • kontrolowanie harmonogramu projektu,
  • zgłaszanie zapotrzebowanie na materiały budowlane do działu zakupów,
  • bezpośredni kontakt z Nadzorem Klienta (w celu akceptacji rozwiązań, zmian itp.)
  • analiza dokumentacji technicznej i projektowej,
  • kontrola przestrzegania przepisów BHP.

Czego oczekujemy:

  • doświadczenie w branży budowlanej – budownictwo mieszkaniowe lub przy budowie hal przemysłowych
  • uprawnienie budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi – warunek konieczny
  • znajomość Prawa Budowlanego w praktyce
  • umiejętności organizacyjne,
  • doświadczenie w branży budowlanej – budownictwo mieszkaniowe,
  • doświadczenie w zarządzaniu podwykonawcami i pracownikami,
  • znajomość programów MS Office (Excel, Word),
  • prawo jazdy kat. B,

Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • stabilność i atrakcyjne warunki zatrudnienia na umowę o pracę lub kontrakt adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • niezbędne narzędzia pracy (np. samochód, telefon itp.),
  • elastyczny czas pracy,
  • praca przede wszystkim na terenie Małopolski, głównie Wieliczka / okolice Krakowa,
  • samodzielne stanowisko.

Ogłoszenie archiwalne