Oferta pracy

Kierownik Budowy

HREIT S.A.O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
HREIT S.A. w związku z dynamicznym rozwojem Spółki poszukuje osoby na stanowisko:

Zadania:

  • Kontrola zgodności realizowanych prac budowlanych z dokumentacją projektową;
  • Kontrola jakości i terminowości prac wykonywanych przez Wykonawców;
  • Współpraca z projektantem, inspektorem nadzoru inwestorskiego;
  • Organizacja i nadzór realizacji prac budowlanych zgodnie z przepisami Prawa Budowlanego, normami oraz przepisami BHP i P.POŻ.;
  • Przedmiarowanie i rozliczanie materiałów oraz robót budowlanych.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej;
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Bardzo dobrej znajomości przepisów prawa budowlanego;
  • Inicjatywa i zaangażowanie w powierzone zadania, samodzielność, kreatywność;
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • Prawo jazdy kategorii B;
  • Gotowość do pracy w delegacji.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie działalności gospodarczej (B2B);
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia;
  • Pracę w doświadczonym zespole specjalistów;
  • Udział w ciekawych projektach;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy