Oferta pracy

Kierownik Budowy

PAWEŁ ROCHOWSKI P U H AMPROO firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Kierownik / Koordynator

O nas:

P.U.H. AMPRO jest firmą działającą w branży budowlanej od 2007 roku. W tym czasie zrealizowaliśmy szereg inwestycji w sferze budownictwa przemysłowego, kubaturowego i drogowego. Poszukujemy pracowników w związku z realizacjami na terenie Łodzi i okolic.

Poszukujemy osób, które potrafią samodzielnie prowadzić/nadzorować roboty budowlane.

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie powierzonymi pracownikami
  • raportowanie realizacji pracy
  • nadzór nad realizacją robót budowlanych – zgodnie z projektami oraz przepisami prawnymi
  • kontrolę jakości i terminowości prowadzonych robót

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego budowlanego
  • doświadczenia na tym samym lub podobnym stanowisku pracy
  • uprawnienia budowlane - preferowane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
  • umiejętności analizy dokumentacji wykonawczej
  • znajomości pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętności zarządzania grupą, samodzielnej organizacji pracy oraz chęci pracy w delegacji

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie
  • pewne i terminowe wynagrodzenie
  • pracę, w stale rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • samochód służbowy, narzędzia niezbędne do pracy (telefon, laptop)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy