Oferta pracy

Kierownik Budowy

Develia S.A.O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Develia S.A. to spółka mogąca poszczycić się ugruntowaną pozycją i doświadczeniem w realizacji różnorodnych projektów deweloperskich. Od 29 czerwca 2007 roku jesteśmy spółką giełdową, notowaną na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Zrealizowaliśmy inwestycje mieszkaniowe i komercyjne w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Łodzi i Gdańsku. Systematycznie poszerzamy zakres naszej działalności i realizujemy nowe projekty w największych miastach w Polsce.

Zakres obowiązków:

  • Nadzorowanie i zarządzanie procesem budowy zgodnie z wyznaczonymi standardami firmy, w oparciu o wymagania kontraktu oraz zgodnie z prawem budowlanym i warunkami technicznymi
  • Koordynacja prac budowlanych w zakresie wprowadzania zmian projektowych, zmian lokatorskich
  • Koordynacja prac wykonawców (organizacja nadzoru nad pracami wykonawców, tworzenie i kontrola jakości harmonogramu prac, kontrola kosztów oraz rozliczanie prowadzonych robót, przeprowadzanie odbiorów technicznych oraz przekazywanie lokali mieszkalnych)
  • Nadzór nad zamówieniami materiałów budowlanych oraz sprzętu budowlanego,
  • Współpraca z podwykonawcami, inwestorem i projektantami
  • Uczestnictwo w naradach i koordynacjach na budowie, raportowanie postępu prac oraz ścisła współpraca z innymi działami firmy
  • Kontrola nad wszelkimi zmianami do projektów i kontrola kosztów tych zmian
  • Nadzorowanie robót w okresie gwarancyjnym
  • Procedowanie odbiorów ze służbami państwowymi (Straż Pożarna, SANEPID, PINB)

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe budowlane
  • Uprawnienia budowlane do prowadzenia robót w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń,
  • Min. 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie deweloperskiej
  • Umiejętność pracy w zespole i bardzo dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy kat. B
  • kierowanie praca podległych kierowników robót, inżynierów
  • procedowanie odbiorów ze służbami państwowymi (Straż Pożarna, SANEPID, PINB)

więcej o nas na www.develia.pl

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się z wybranymi osobami.

Informujemy, że wszystkie przesłane aplikacje zostaną usunięte z bazy danych Grupy Develia po 6 miesiącach od daty zakończenia publikacji ogłoszenia.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy