Oferta pracy

Kierownik budowy

Polskie Surowce Skalne Sp. z o.o. Grupa BudowlanaO firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Firma budowlana Polskie Surowce Skalne Sp. z o.o. Grupa Budowlana w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • samodzielne prowadzenie budowy;
  • kierowanie i planowanie robotami budowlanymi;
  • nadzór nad pracami pracowników i podwykonawców;
  • weryfikacja dokumentacji pod kątem optymalizacji rozwiązań;
  • nadzór nad przygotowaniem dokumentacji powykonawczej i odbiorowej;

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (branżowe);
  • uprawnienia budowlane;
  • minimum dwuletnie doświadczenie w samodzielnym kierowaniu pracami budowlanymi;
  • umiejętność systematycznego i rzetelnego dokumentowania przebiegu robót oraz rozliczania podwykonawców;
  • umiejętność analizy dokumentacji projektowej i dokonywania obmiarów;
  • znajomość programów Word, Excel i AutoCAD;
  • prawo jazdy kat. B;
  • dyspozycyjność oraz dobra organizacja pracy;

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • możliwość zatrudnienia od zaraz;
  • możliwość rozwoju i awansu;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy