Oferta pracy

Kierownik Budowy

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta - firmy budowlanej z ugruntowaną pozycją na rynkach Unii Europejskiej, realizującą wymagające projekty z zakresu budownictwa kubaturowego poszukuję kandydatów na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośredni nadzór nad realizacją robót w oparciu o wymagania kontraktu

  • Koordynacja przebiegu procesu realizacji w zakresie terminów, logistyki, odbiorów etapów robót i rozliczeń

  • Nadzór nad firmami podwykonawczymi

  • Bieżące raportowanie o przebiegu prac

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie techniczne budowlane

  • Uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjnej

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu budowy

  • Mile widziana własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia

Pracodawca oferuje

  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko w nowoczesnej organizacji

  • Pracę przy realizacji dużych, ambitnych projektów

  • Wynagrodzenie na wysokim poziomie oraz premie uznaniowe

  • Pakiet benefitów, prywatną opiekę medyczną dla pracownika oraz jego rodziny

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach, konferencjach

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy, wsparcie ze strony Dyrektora i pozostałych Współpracowników

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego