Oferta pracy

Kierownik Budowy

TORAKOLO firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kierownik

TORAKOL to wiodąca na Polskim rynku firma specjalizująca się w budowie obiektów sportowych i użytkowych, poszukuje pracownika na stanowisko:

cała Polska

Opis stanowiska:

  • bezpośredni nadzór nad realizacją robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogramy robót,
  • współpraca z podwykonawcami, inwestorem i projektantami,
  • koordynacja przebiegu procesu realizacji w zakresie terminów, logistyki, odbiorów robót i rozliczeń,
  • bieżące raportowanie przebiegu prac.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń,
  • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w generalnym wykonawstwie jako kierownik robót konstrukcyjnych,
  • praktyczna znajomość Prawa Budowlanego
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość branży budownictwa sportowego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z sektora budownictwa sportowego,
  • duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego,
  • konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

www.torakol.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy