Oferta pracy

Kierownik budowy

New Construction Concept Sp. z o.o. s. k.O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

New Construction Concept Sp. z o.o. s. k. należy do grupy firm budowlanych, a jej głównym profilem działalności

jest generalne wykonawstwo oraz prowadzenie inwestycji deweloperskich.

W związku z rozwojem działania firmy w Łodzi poszukujemy do naszego zespołu osób na stanowisko

Opis stanowiska:

  • Nadzór i koordynacja prac na budowie budynku biurowego w oparciu o dokumentację projektową i specyfikacje techniczne
  • Współpraca z inwestorem, projektantami, podwykonawcami, dostawcami
  • Zarządzanie zespołem inżynierów
  • Bieżąca kontrola jakości, terminów wykonywanych prac, BHP
  • Ustalenie miesięcznych przerobów wykonawców
  • Prowadzenie dokumentacji budowy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń, przynależność do izby inżynierów budownictwa
  • Doświadczenie w realizacji obiektów biurowych
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności programu Excel), AutoCad
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Bardzo dobra znajomość, zasad wiedzy technicznej oraz przepisów prawa budowlanego
  • Umiejętność samoorganizacji
  • Umiejętność pracy w zespole i współpracy z podwykonawcami
  • Umiejętność optymalizacji rozwiązań technicznych
  • Proaktywność
  • Nastawienie na jakość

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub inna forma zatrudnienia (do uzgodnienia)
  • Rynkowe wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Udział przy realizacji ciekawych i ambitnych projektów energooszczędnych
  • Praca na terenie Łodzi
  • Praca w zgranym zespole
  • Docelowo długoterminowa współpraca

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy