Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik budowy

MCM Project Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Kierownik

MCM Project Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się spółką specjalizującą się w budowie hal stalowych i generalnym wykonawstwie na terenie całego kraju.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: terytorium całego kraju w zależności od miejsca budowy

Zakres obowiązków:

  • samodzielne prowadzenie robót budowalnych;
  • przygotowywanie harmonogramów budowlanych i budżetów budów;
  • analiza i rozwiązywanie bieżących problemów na budowach;
  • przygotowanie dokumentacji odbiorowej i powykonawczej;
  • organizacja i nadzór pracy ekip budowlanych i podwykonawców;
  • codzienna kontrola zakresu robót oraz materiałów dostarczanych przez podwykonawców;
  • przygotowywanie zapytań ofertowych oraz wybór dostawców materiałów i usług;
  • uczestnictwo w spotkaniach z inwestorami;
  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z inwestorami.

Od kandydata oczekujemy:

  • prawa jazdy kategorii B i gotowości do wyjazdów służbowych na terenie całego kraju;
  • wykształcenia wyższego budowlanego;
  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku kierownika budowy;
  • umiejętności samodzielnej organizacji pracy, odpowiedzialności, rzetelności i komunikatywności;
  • znajomości obsługi komputera (AutoCad, MS Office);
  • znajomość języka obcego (angielski lub niemiecki) w stopniu komunikatywnym będzie mile widziana;
  • uprawnienia konstrukcyjno-budowlane.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub innych form zatrudnienia w stabilnej i odnoszącej sukcesy firmie o wieloletniej tradycji na rynku budowlanym;
  • dużą samodzielność w realizacji zadań oraz możliwość rozwoju zawodowego;
  • atrakcyjny system premiowy;
  • benefity pozapłacowe;
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne