Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Budowy

Spec Bau Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • nadzorowanie i zarządzanie procesem budowy zgodnie z wyznaczonymi standardami firmy, w oparciu o wymagania kontraktu oraz zgodnie z prawem budowlanym i warunkami technicznymi

  • reprezentowanie Generalnego Wykonawcy względem Inwestora,

  • nadzór nad dokumentacją techniczną

  • nadzór nad realizacją prac

  • nadzór, koordynacja i bieżąca kontrola podwykonawców w zakresie wykonywanych prac

  • systematyczne prowadzenie rozliczenia kosztowego podwykonawców

  • kierowanie pracą podległych kierowników robót, inżynierów

  • procedowanie odbiorów ze służbami państwowymi (Straż Pożarna, SANEPID, PINB)

  • bieżące raportowanie terminowe

Nasze wymagania

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, doświadczenie głównie przy budowie budynków mieszkalnych wielorodzinnych, inne mile widziane

  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń

  • inicjatywy, zaangażowania, skuteczności w realizacji zadań

  • umiejętności kierowania i budowania zespołu umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

  • odpowiedzialności, samodzielności, sumienności

  • znajomości języka angielskiego, niemieckiego – opcjonalnie

  • gotowości do wyjazdów służbowych – w zależności od lokalizacji

To oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej firmie

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń poprzez uczestnictwo w interesujących projektach

Spec Bau Polska Sp. z o.o.

SPEC BAU POLSKA SP. z o.o.. to renomowana firma budowlana, świadcząca zintegrowane usługi realizacji inwestycji dla sektorów przemysłu, użyteczności publicznej i budownictwa ogólnego.

Przewiń do profilu firmy

Rozpoczęcie pracy: optymalnie luty 2021 (inne do omówienia)