Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik budowy

REX-BUD BUDOWNICTWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ S.K.A. (dawniej REX-BUD SP. Z O.O.)O firmie

  • łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

Rex-Bud Budownictwo to firma wykonawczo projektowa z ponad 25 letnią tradycją, która zawsze była nastawiona przede wszystkim na partnerstwo w biznesie i innowacje w budownictwie. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania w zakresie realizacji obiektów przemysłowych. Projektujemy i budujemy hale stalowe oraz żelbetowe o różnym zastosowaniu, takie jak hale magazynowe, hale logistyczne, hale produkcyjne, centra handlowe lub stacje diagnostyczne. Wszystko w oparciu o nowoczesną i energooszczędną technologię budowy.
Nasi specjaliści są wysoko wykwalifikowani, a rozwiązania, jakie wdrażamy, dobierane są indywidualnie i – co bardzo ważne – są sprawdzone. Nad wysoką jakością projektów, w jakie angażuje się Rex-Bud Budownictwo, czuwa sztab fachowców, z naszym własnym biurem projektowym na czele.
Zapraszamy do rekrutacji na stanowisko Kierownik Budowy (budownictwo przemysłowe)

Obowiązki

· nadzorowanie placu budowy,
· nadzorowanie pracy podległych pracowników, sprzętu i podwykonawców,
· przygotowanie obmiaru postępu robót,
· koordynowanie prac podwykonawców oraz dostaw materiałów,
· nadzór i kontrola nad postępami prowadzonych prac,
· znajomość i praca według przyjętego harmonogramu prac,
· przygotowanie dokumentacji na potrzeby zamówień,
· realizacja zamówień na zlecenie Kierownika Kontraktu,
· monitorowanie stanu złożonych zamówień, dostaw materiałów,
· przeglądy ilościowe, odbiór dostaw na budowie,
· kontrola oraz dokumentowanie jakości robót budowlanych,
· raportowanie realizacji robót,
· realizacja założeń kosztowych i terminowych budowy,
· przygotowanie dokumentacji podwykonawczej i sprzedażowej

Wymagania

· wykształcenie wyższe budowlane (min. inżynierskie),
· posiadanie uprawnień budowlanych do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
· wskazane doświadczenie na podobnym stanowisku,
· biegła obsługa programów z pakietu MS Office, MS Project,
· mile widziana znajomość języka angielskiego
· prawo jazdy – kat. B,
· gotowość do podjęcia pracy w delegacji

Oferujemy

· pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
· pracę w młodym zespole Inżynierów,
· umowę o pracę lub pracę kontraktową,
· atrakcyjne warunki zatrudnienia,
· możliwość rozwoju zawodowego i poszerzenia swoich umiejętności w realizacji ciekawych inwestycji dla międzynarodowych zleceniodawców

Prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk aplikowania w tytule wpisując: Kierownik Kontraktu.

Lub  klikając w Aplikuj
List referencyjny mile widziany

Ogłoszenie archiwalne