Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik budowy

  • łódzkie
  • Kierownik
  • 02.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    CJR Renewables jest globalnym dostawcą usług, oferującym rozwiązania EPC / BoP / BoS w sektorze energii odnawialnej.

    Więcej o nas na:

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Zakres obowiązków:

    • Pełnienie obowiązków kierownika budowy
    • Koordynacja prac budowlanych oraz nadzór nad podwykonawcami
    • Weryfikacja jakościowa i ilościowa wykonywanej pracy podwykonawców
    • Weryfikacja dokumentacji wykonawczej
    • Sporządzanie dokumentacji powykonawczej

    Wymagania:

    • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi wykonawcze bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej – warunek konieczny
    • Prawo jazdy kat. B
    • Dobra obsługa programów: MS Office AutoCad
    • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
    • Samodzielność, dokładność i zaangażowanie
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Samochód służbowy oraz inne narzędzia pracy

    Aplikacje, w języku polskim i angielskim, prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się poniżej.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CJR Polska sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

    bottom