Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Budowy

EXBUD KONSTRUKCJE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Exbud Konstrukcje działa w dwóch obszarach:

  • projektowaniu, produkcji i montażu konstrukcji stalowych
  • transgranicznym świadczeniu usług technicznych

Exbud Konstrukcje bazuje, na ponad 40-letnim doświadczeniu prekursora w wykonywaniu usług za granicą – firmy Exbud i jej następców.

W kraju posiadamy prężnie działającą Wytwórnię Konstrukcji Stalowych z nowoczesnym parkiem maszynowym.

Naszą firmę wyróżnia rzetelność, etyka a także wysokie standardy bezpieczeństwa oraz dbałość o pracowników.

Jeżeli szukasz pracy w solidnej firmie gwarantującej legalne i stabilne zatrudnienie, dbającej o bezpieczeństwo i higienę pracy a także wartości takie jak szacunek, uczciwość i zaufanie zapraszamy do złożenia aplikacji.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy  poszukujemy kandydatów na stanowisko:
miejsce pracy: woj. Świętokrzyskie z możliwością delegacji

Opis stanowiska:

  • Samodzielne sprawowanie funkcji Kierownika Budowy na powierzonej budowie;
  • Organizowanie, nadzorowanie i kontrolowanie prac pracowników własnych oraz firm podwykonawczych;
  • Koordynowanie robót budowlanych z robotami branżowymi na budowie;
  • Przygotowywanie i składanie wniosków i zawiadomień urzędowych;
  • Współpraca z przedstawicielami Inwestora oraz nadzorem inwestorskim i autorskim;
  • Wykonywanie obmiarów i kosztorysów na potrzeby prowadzonych prac, opracowywanie harmonogramów oraz budżetów zadań na budowie;
  • Utrzymywanie porządku na placu budowy, przestrzeganie przepisów BHP, dbanie o jakość prac na budowie;
  • Współpraca z Kierownikiem Projektu w zakresie kontraktowania podwykonawców;
  • Raportowanie postępów prac.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym;
  • Uprawnienia budowlane;
  • Mile widziane doświadczenie w realizacji obiektów przemysłowych;
  • Wykształcenie wyższe – budowlane;
  • Umiejętność obsługi programów: AUTOCAD, MS OFFICE, NORMA PRO;
  • Znajomość prawa budowlanego, przepisów BHP;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Umiejętność negocjacji;
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Możliwości rozwoju zawodowego;
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop i telefon;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz program motywacyjny;
  • Benefity pozapłacowe (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe).

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą Aplikuj

Ogłoszenie archiwalne