Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
JOKA BUDOWNICTWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Kierownik Budowy

JOKA BUDOWNICTWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • łódzkie

    łódzkie
  • Ważna jeszcze 8 dni
    do: 16 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie budowy zgodnie z przepisami polskiego prawa (w szczególności przepisami BHP), dokumentacją projektową i harmonogramem,

  • Oszczędne, uzasadnione ekonomicznie gospodarowanie materiałem, siłami własnymi i sprzętem.

  • Zarządzanie pracą sił własnych i podwykonawców

  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z inwestorem, podwykonawcami i dostawcami

  • Rozliczanie finansowo - rzeczowe wykonawców

  • raportowanie postępu prac

  • przygotowanie wycen

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe budowlane

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń

  • mile widziane doświadczenie w pracy w budownictwie przemysłowym

  • prawo jazdy kat. B

  • gotowość do pracy w delegacji

  • systematyczność, kreatywność, samodzielność

  • umiejętność obsługi komputera i programów Excel, Word, MS Projekt, AutoCad

  • umiejętność budżetowania i przygotowania harmonogramów rzeczowo-finansowych

  • znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy

  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego

  • Praca na projektach BIM

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne