Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik budowy

Carcon Sp. z o.o.

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Pełnienie obowiązków kierownika budowy,

  • Opracowywanie i przestrzeganie harmonogramu prac,

  • Wykonywanie przedmiarów oraz obmiarów robot,

  • Zarządzanie zespołem pracowników złożonych z sił własnych oraz brygad podwykonawczych,

  • Kontrolowanie jakości, terminowości prac oraz przestrzegania przepisów BHP,

  • Weryfikacja dokumentacji projektowej,

  • Dzienne raportowanie przebiegu prac (w systemie firmowym),

  • Uczestnictwo w odbiorach robót z Inwestorem oraz z podwykonawcami,

  • Przygotowywanie dokumentacji jakościowej oraz powykonawczej budowy,

  • Rozsyłanie zapytań ofertowych,

  • Współpraca z pozostałymi działami Spółki,

  • Reprezentowanie Spółki przed Inwestorami.

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność,

  • Gotowość do wyjazdów służbowych poza miejsce zamieszkania,

  • Wykształcenie kierunkowe – budownictwo,

  • Umiejętność obsługi komputera,

  • Prawo jazdy kategorii B,

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń.

To oferujemy

  • Długoterminową współpracę przy realizacji ciekawych inwestycji na terenie całego kraju,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt managerski w oparciu o własną działalność gospodarczą,

  • Stałe wynagrodzenie,

  • Narzędzia służbowe niezbędne do wykonywania pracy tj. samochód służbowy, laptop, telefon,

  • Możliwość rozwoju zawodowego w młodym, ambitnym zespole,

  • Możliwość zdobycia praktyki zawodowej umożliwiającej przystąpienie do egzaminu państwowego na uprawnienia budowlane.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Na tę chwilę CARCON realizuje m. in.:

  • Budowę hali magazynowej (500m2) z częścią biurową (450m2) w Gościninie pod Wejherowem,

  • Budowę hali magazynowej (500m2) z częścią biurową (350m2) w Skrzynkach w województwie Kujawsko-Pomorskim,

  • Budowę hali magazynowej (1800m2) z częścią biurową (550m2) w Koninie,

  • Budowę hali magazynowej (1400m2) w Piasecznie,

  • Budowę hali produkcyjno-magazynowej (1600m2) w Piasecznie,

  • Budowę hali magazynowej (3000m2) z częścią biurową (350m2) w Skierniewicach,

  • Budowę hali magazynowej (600m2) z częścią biurową (300m2) w Szeligach pod Warszawą,

  • Budowę hali magazynowej (1000m2) z częścią biurową (300m2) w Morach pod Warszawą,

  • Budowę hali magazynowej z częścią chłodniczą oraz biurową (1200m2) w Krzekotowie pod Głogowem,

  • Budowę hali produkcyjnej (1200m2) z częścią biurową (350m2) w Świnoujściu,

  • Budowę hali magazynowej (2500m2) z częścią biurową (330m2) w Kamionku pod Piotrkowem Trybunalskim,

  • Budowę hali magazynowej (1600m2) z częścią biurową (600m2) w Stefanowie pod Łodzią,

  • Budowę hali produkcyjnej (1850m2) z częścią biurową (300m2) w Rogiedlach pod Olsztynem,

  • Budowę hali produkcyjnej (1000m2) w Radziejowie,

  • Budowę hali produkcyjnej (650m2) z częścią biurową (180m2) w Konopiskach pod Częstochową,

  • Budowę hali produkcyjnej (600m2) z częścią biurową (600m2) w Majdanie pod Otwockiem.

Poszukujemy Kierowników budowy na nasze inwestycje

Kierownik budowy będzie realizował przydzielone zadania dotyczące budowy we współpracy z działem zamówień i działem projektowym firmy CARCON.

CARCON to spółka budowlana specjalizująca się w projektowaniu i budowie obiektów przemysłowych, głównie hal z biurowcami dla małych i średnich firm.

Wartość poszczególnych inwestycji realizowanych przez firmę waha się od 1 500 000 zł do 10 000 000 zł netto.

Przewiń do profilu firmy