Kierownik Budowy

Experum HR

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży budowlano-rolniczo-energetycznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: praca delegacyjna

numer ref.: 8876/KIB

Twój zakres obowiązków

  • wykształcenie wyższe, preferowany kierunek: Budownictwo,

  • min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • biegła znajomość przepisów prawa budowlanego i zagadnień BHP,

  • posiadanie uprawnień konstrukcyjno-budowlanych bez ograniczeń,

  • prawo jazdy kat. B,

  • gotowość do pracy delegacyjnej w dni robocze,

  • dobra organizacja pracy własnej i zespołu,

  • samodzielność i konsekwentność w działaniu.

Wymagania pracodawcy

  • kontrolowanie zgodności wykonywanych robót budowlanych z wymogami harmonogramu, kontraktu i dokumentacji technicznej,

  • nadzorowanie pracy podwykonawców i jej zgodności z dokumentacją techniczną,

  • usuwanie zaistniałych problemów technicznych,

  • organizowanie transportu, usług niezbędnych do prawidłowej realizacji inwestycji,

  • organizowanie zamówień surowców i maszyn niezbędnych na budowie,

  • nadzór na przestrzeganiem zasad BHP przez pracowników,

  • prawidłowe prowadzenie dokumentacji na budowie,

  • współpraca z Managerami Projektu i Dyrektorem Zarządzającym Inwestycjami.

Pracodawca oferuje

  • zatrudnienie w formie umowy o pracę lub B2B,

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, komputer, telefon),

  • benefity pozafinansowe (karta Multisport, ubezpieczenie grupowe),

  • premie uznaniowe.

Experum HR

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od ponad 26 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Przewiń do profilu firmy