Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Budowy

TEXOM sp. z o.o.

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór i koordynacja nad robotami budowlanymi sił własnych i podwykonawców;

  • Koordynacja zadań zgodnie z ustalonymi priorytetami i planami;

  • Dbanie o środki bezpieczeństwa oraz standardy jakościowe, nadzór nad przepisami BHP

  • Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych;

  • Przygotowywanie dokumentów i analiz dla bieżących realizacji

  • Zarządzanie procesami budowy oraz realizacja wszystkich faz w przeprowadzanych projektach (aż do przekazania budowy inwestorowi)

  • Rozliczenia budowy;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe budowlane,

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno- budowlanej;

  • Doświadczenia zawodowego na samodzielnym stanowisku wymagającym uprawnień;

  • Umiejętności organizacyjne i przywódcze;

  • Umiejętność współpracy z inwestorem i zespołem projektowym;

  • Umiejętność czytania rysunków, planów i projektów;

  • Umiejętność kosztorysowania.

To oferujemy

  • Umowa o pracę na pełny etat;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia;

  • Premie motywacyjne;

  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy;

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikuj. W tytule proszę wpisać: Kierownik Budowy.

Texom Sp. z o.o. to polska firma budowlana realizująca roboty budowlane w formule generalnego wykonawstwa w zakresie budownictwa przemysłowego, mieszkaniowego, użyteczności publicznej oraz budynków objętych ochroną konserwatorską.

Przewiń do profilu firmy