Logo Pracuj.pl

Kierownik Budowy

"COMMERCECON" sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • lubuskie
    lubuskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa realizacja zadań inwestycyjnych,
  • Opracowanie budżetu i harmonogramu realizacji projektów,
  • Organizacja i koordynacja robót własnych i podwykonawców,
  • Organizowanie zaplecza i placu budowy,
  • Kontrola jakości, terminowości i zgodności z dokumentacją wykonywanych robót,
  • Organizacja robót zgodnie z przepisami BHP, P.POŻ i prawem budowlanym,
  • Pozyskiwanie podwykonawców i dostawców niezbędnych dla realizacji kontraktu,
  • Współpraca z Zarządem Spółki, Inwestorem oraz organami administracji publicznej przy realizacji inwestycji.

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi,
  • Wykształcenie wyższe techniczne budowlane,
  • Umiejętność zarządzania ludźmi oraz kierowania brygadami budowlanymi,
  • Umiejętność koordynowania robót i prowadzenia projektu zgodnie z dokumentacją techniczną, zasadami BHP oraz polskim prawem budowlanym,
  • Dobra znajomość programów Norma, AutoCad, pakietu MS Office, MS Project,
  • Dyspozycyjność,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Zaangażowanie i samodzielność,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów oraz umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem).

To oferujemy

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę na pełny etat w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Zdobywanie doświadczenia przy realizacji ciekawych projektów,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników,
  • Stabilne zatrudnienie.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne

Kierownik Budowy, lubuskie