Ta oferta pracy jest nieaktualna od 240 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Budowy (m/k)

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 20.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Sukces zależy od pracy zespołowej!

    STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa. Zostań częścią naszego zespołu!

    Do realizacji projektu w woj. mazowieckim – Warszawa poszukujemy osoby na stanowisko:

    Nr ref.: PL-2018-123800
    Miejsce Pracy: Warszawa

    Zadania:

    • opracowywanie harmonogramów budowy, bieżące monitorowanie stopnia zaawansowania robót i rozliczanie z wykonawcami
    • koordynowanie zakresu robót, podwykonawców, podległych pracowników
    • raportowanie do przełożonego (Kierownika Grupy) o postępie robót
    • nadzór i kontrola budżetu budowy, dbałość o racjonalne gospodarowanie środkami sprzętowo-materiałowymi
    • uczestniczenie w negocjacjach umów podwykonawczych
    • ocena i monitorowanie szans i ryzyk związanych z budową

    Wymagania:

    • wykształcenie techniczne (mile widziane wyższe w specj. budownictwo drogowe)
    • mile widziane doświadczenie zawodowe w branży (w wykonawstwie lub biurze projektowym)
    • gotowość do realizowania zadań na terenie woj. pomorskiego
    • dyspozycyjność i mobilność (prawo jazdy kat. B)
    • umiejętność kierowania podległym zespołem i bardzo dobra organizacja pracy
    • sumienność, odpowiedzialność, terminowość

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • szeroką ofertę szkoleń
    • prywatną opiekę medyczną
    • możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku pracy