Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik budowy / Majster robót

  • lubelskie
  • Kierownik
  • 15.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

    Kierownik budowy/ Majster robót

    Zarobki – 4000-8000

     Opis stanowiska pracy:

    • prowadzenie budowy w sposób zgodny z wiedzą i sztuką budowlaną oraz prawem budowlanym,
    • zarządzanie podległym zespołem,
    • nadzór nad powierzonym odcinkiem robót budowlanych,
    • przygotowanie dokumentacji technicznej kontraktu,
    • sporządzanie zapotrzebowań materiałowych,
    • kontrolowanie jakości, terminowości i kosztów prowadzonych robót,
    • nadzór nad przestrzeganiem BHP.

    Wymagania:

    • minimum trzyletnie doświadczenie w prowadzeniu robót (instalacje sanitarne, wod.-kan., gazowe),
    • zaangażowanie i dyspozycyjność,
    • umiejętność zarządzania zespołem i delegowanie zadań,
    • odpowiedzialność, umiejętność poszukiwania rozwiązań i podejmowania decyzji,
    • bardzo dobra komunikacja z zespołem,
    • prawo jazdy kat B.

    Oferujemy:

    • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • możliwość rozwoju i zdobycia nowego doświadczenia,
    • samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
    • samochód służbowy,
    • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Klikając w przycisk „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Grupę Pracuj sp. z o.o., działającą jako agencja doradztwa personalnego (Grupa Pracuj, my), danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.

    W związku z tym, że poszukujemy pracowników dla naszych klientów (potencjalnych pracodawców), po dokonaniu selekcji aplikacji i uzyskaniu Twojej odrębnej zgody na dalszym etapie rekrutacji, udostępnimy Twoje dane osobowe do określonego potencjalnego pracodawcy. Po przekazaniu Twoich danych osobowych, potencjalny pracodawca stanie się administratorem Twoich danych osobowych i otrzymasz od niego dodatkowe informacje, w jaki sposób on przetwarza Twoje dane osobowe. Twoja zgoda jest dobrowolna i w każdym czasie możesz ją cofnąć, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz pod formularzem aplikacyjnym na dalszym etapie aplikowania.

    Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252