Ta oferta pracy jest nieaktualna od 71 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Budowy

  • małopolskie
  • Kierownik
  • 15.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma zajmująca się projektowaniem, produkcją, montażem konstrukcji stalowych i lekkich obudów,
    poszukuje pracownika na stanowisko:
    Kierownik Budowy/Inżynier Budowy

    Wymagania:

    • minimum trzy letnie doświadczenie w kierowaniu pracami na budowie,
    • wykształcenie wyższe budowlane,
    • bardzo dobra znajomość pakietu Office oraz Autocad,
    • prawo jazdy kat. B,
    • doświadczenie w montażu konstrukcji stalowych będzie dodatkowym atutem,
    • mile widziane uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej

    Zadania:

    • analiza dokumentacji technicznej, projektowej i warsztatowej
    • koordynacja prac projektowych, prefabrykacji oraz dostaw i montażu konstrukcji stalowej
    • tworzenie harmonogramów, projektów organizacji robót oraz planowanie montaży
    • prowadzenie uzgodnień z Inwestorem oraz Kierownictwem Budowy
    • bieżące rozwiązywanie problemów i analiza zagadnień technicznych
    • bezpośredni nadzór nad realizacją budowy
    • odpowiedzialność za jakość oraz termin wykonania prac

    Firma oferuje:

    • możliwości zdobycia doświadczenia oraz udział w realizacji dużych i ciekawych inwestycji branży przemysłowej
    • atrakcyjne wynagrodzenie i zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • wszelkie narzędzia pracy takie jak: samochód służbowy, telefon, laptop itp.
    • przyjazną atmosferę i warunki pracy