Logo Pracuj.pl

Kierownik Budowy

JOKA BUDOWNICTWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • małopolskie
    małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie budowy zgodnie z przepisami polskiego prawa (w szczególności przepisami BHP), dokumentacją projektową i harmonogramem,
  • Oszczędne, uzasadnione ekonomicznie gospodarowanie materiałem, siłami własnymi i sprzętem.
  • Zarządzanie pracą sił własnych i podwykonawców
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z inwestorem, podwykonawcami i dostawcami
  • Rozliczanie finansowo - rzeczowe wykonawców
  • raportowanie postępu prac
  • przygotowanie wycen

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe budowlane
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń
  • mile widziane doświadczenie w pracy w budownictwie przemysłowym
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do pracy w delegacji
  • systematyczność, kreatywność, samodzielność
  • umiejętność obsługi komputera i programów Excel, Word, MS Projekt, AutoCad
  • umiejętność budżetowania i przygotowania harmonogramów rzeczowo-finansowych
  • znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
  • Praca na projektach BIM

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne

Kierownik Budowy, małopolskie