Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Budowy

PAWEŁ ROCHOWSKI P U H AMPROO firmie

  • małopolskie

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie powierzonymi pracownikami

  • raportowanie realizacji pracy

  • nadzór nad realizacją robót budowlanych – zgodnie z projektami oraz przepisami prawnymi

  • kontrolę jakości i terminowości prowadzonych robót

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego budowlanego

  • doświadczenia na tym samym lub podobnym stanowisku pracy

  • uprawnienia budowlane - preferowane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej

  • umiejętności analizy dokumentacji wykonawczej

  • znajomości pakietu MS Office

  • prawo jazdy kat. B

  • umiejętności zarządzania grupą, samodzielnej organizacji pracy oraz chęci pracy w delegacji

To oferujemy

  • stałe zatrudnienie

  • pewne i terminowe wynagrodzenie

  • pracę, w stale rozwijającej się firmie

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • samochód służbowy, narzędzia niezbędne do pracy (telefon, laptop)

PAWEŁ ROCHOWSKI P U H AMPRO

P.U.H. AMPRO jest firmą działającą w branży budowlanej od 2007 roku. W tym czasie zrealizowaliśmy szereg inwestycji w sferze budownictwa przemysłowego, kubaturowego i drogowego. Poszukujemy pracowników w związku z realizacjami na terenie Łodzi i okolic.

Przewiń do profilu firmy

Poszukujemy osób, które potrafią samodzielnie prowadzić/nadzorować roboty budowlane.