Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Budowy

PALGEO sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

11 00015 000 brutto / mies.
  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie robót na kontrakcie w branży geotechnicznej,

  • Udział w przygotowaniu produkcji w uzgodnionym zakresie,

  • Nadzór nad pracownikami,

  • Kontrola terminowych dostawa betonu i stali,

  • Odbiór wykonanych robót zgodnie z jakościowymi i terminowymi kryteriami oceny,

  • Analiza dokumentacji projektowej,

  • Dbanie o przestrzeganie przepisów BHP.

  • Organizacja zaplecza budowy,

  • Kontrola i nadzór nad stanem technicznym maszyn i narzędzi,

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy w delegacji, prawo jazdy kat. B,

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem;

  • Umiejętność organizacji pracy własnej i innych pracowników;

  • Wymagane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku przy wykonywaniu specjalistycznych robót geotechnicznych (pale CFA, FDP, ścianki berlińskie, mikropale, kotwy gruntowe, ścianki szczelne, kolumny DSM)

  • Praca w delegacji na terenie całego kraju.

To oferujemy

  • Niezbędne narzędzia pracy jak auto służbowe, komputer,

  • Wyżywienie na budowie (śniadanie i obiad),

O nas

Firma PalGeo Sp. Z o.o. Sp. k. zajmuje się wykonywaniem specjalistycznych robót geotechnicznych na terenie całego kraju.

Po więcej informacji zapraszam na stronę https://palgeo.pl i https://palgeo.pl/praca/