Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1226 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Budowy

  • mazowieckie
  • Kierownik
  • 10.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Agencja zatrudnienia zarejestrowana pod numerem 7455, poszukuje dla Naszego klienta:

    Kierownika Budowy

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne - specjalizacja drogowa
    • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności drogowej bez ograniczeń
    • 3-letnie doświadczenie na stanowisku Kierownika Budowy na co najmniej 3 zadaniach polegających na budowie lub przebudowie dróg klasy:
      minimum G
    • wiedza i doświadczenie w realizacji kontraktów opartych na warunkach FIDIC (Warunki kontraktowe dla urządzeń oraz projektowania i budowy)
    • wzorowa umiejętność organizacji pracy i koordynacji uczestników procesu budowlanego (kadra/podwykonawcy/usługodawcy/
    • umiejętność analitycznego myślenia
    • znajomość obsługi – pakiet MS Office, MS Project, AutoCad
    • samodzielności i umiejętności pracy pod presją czasu

    Zakres obowiązków:

    • prowadzenie budów
    • opracowywanie harmonogramów budowy, bieżące monitorowanie stopnia zaawansowania robót i rozliczanie z wykonawcami
    • koordynowanie zakresu robót, podwykonawców, podległych pracowników
    • raportowanie do przełożonego (Dyrektor Kontraktu/Oddziału) o postępie robót
    • nadzór i kontrola budżetu budowy, dbałość o racjonalne gospodarowanie środkami sprzętowo-materiałowymi
    • uczestniczenie w negocjacjach umów podwykonawczych
    • ocena i monitorowanie szans i ryzyk związanych z budową

    Oferujemy :

    • Wynagrodzenie do negocjacji, zależne od formy zatrudnienia,
    • Możliwość długiej współpracy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV:
    „W związku z ubieganiem się o zatrudnienie za pośrednictwem agencji pracy 3D Personnel z siedziba we Wrocławiu, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów pośrednictwa pracy zgodnie z art. 23,24 i 25 ustawy z dnia 29 października 1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. Nr 133 z 1997 r., poz. 883 z późniejszymi zmianami).”