Kierownik budowy

AKFA SP. Z O.O. SP.K.O firmie

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 1 dzień temu
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Nasza firma zajmuje się kontraktami w branży drogowej, kolejowej. Posiadamy własne zasoby, nowoczesny park maszynowy, doświadczoną kadrę. Kontrakty w większości prowadzone są w centrum kraju oraz na terenie Polski.

Zadania:

  • Planowanie i realizacja zadań na budowie
  • Nadzór i koordynacja prac
  • Raportowanie
  • Nadzór nad przestrzeganiem, zasad BHP i prawa budowlanego,
  • Kontrola jakości wykonywanych prac, prowadzenie dokumentacji budowy
  • Analiza rozwiązań pod kątem ich optymalizacji

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika budowy przy realizacji prac drogowych minimum 2 lata.
  • Posiadanie uprawnień drogowych bez ograniczeń
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Samodzielność i umiejętność działania pod presją czasu
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie oparte o elastyczne formy dostosowane do preferencji kandydata
  • Pracę nad ciekawymi projektami inwestycyjnymi w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Niezbędne narzędzia pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy