Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Budowy

POLAQUA Sp. z o.o.O firmie

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

W związku z realizacjami kontraktów budowy dróg na terenie województwa mazowieckiego,

poszukujemy ambitnej i zaangażowanej osoby na stanowisko:

ZADANIA:

  • zarządzanie budową zgodnie z przepisami prawa budowlanego, projektem oraz przyjętą specyfikacją techniczną na kontrakcie;
  • zarządzanie podległym zespołem inżynierów oraz podwykonawcami;
  • nadzór nad realizacją prac na budowie pod względem jakości oraz terminowości;
  • bieżąca współpraca z Dyrektorem Kontraktu, przedstawicielami Zamawiającego oraz Nadzoru w celu prawidłowej realizacji kontraktu;
  • kontrola budżetu, kosztów i produkcji kontraktu, w tym prowadzenie finansowych rozliczeń inwestycji.

OCZEKIWANIA:

  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Kierownika Budowy zdobyte przy realizacji dużych kontraktów z zakresu infrastruktury drogowej dla dróg klasy A lub S;
  • uprawnienia wykonawcze do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności drogowej;
  • ukończone studia wyższe na kierunku Budownictwo drogowe;
  • znajomość przepisów prawa budowlanego oraz praktyczna wiedza dotycząca warunków kontraktowych FIDIC i Prawa Zamówień Publicznych;
  • umiejętność precyzyjnego formułowania zadań oraz ich egzekwowania;
  • doskonała organizacja pracy podległego zespołu;
  • wysoki poziom zawodowej odpowiedzialności;
  • dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka hiszpańskiego - mile widziana;
  • gotowość do pracy na terenie województwa mazowieckiego.

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne