Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Budowy

Torakol Sp. z o.o.

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

Kierownik w naszej firmie zarządza kilkoma realizacjami, koordynując na nich prace podwykonawców oraz dostawy niezbędnych materiałów. Dba o dobry kontakt z Inwestorem oraz Inspektorem Nadzoru. Odpowiada za cały proces realizacji budowy od momentu podpisania umowy, mając wsparcie zespołu w biurze. Ze względu na charakter tej pracy Kierownik pracuje zarówno w terenie jak i w biurze. Nie jest to praca w delegacji, wyjazdy są maksymalnie jednodniowe.

Nasze wymagania

Poszukujemy osoby z doświadczeniem w koordynowaniu prac wielobranżowych, dobrze czującej się w wielozadaniowości. Doświadczenie w budowie obiektów sportowych nie jest wymagane - wszystkiego Cię nauczymy.

To oferujemy

Oprócz wspomnianego wsparcia otrzymasz od nas również niezbędne narzędzia pracy - m.in. komputer, telefon, samochód.

O nas

TORAKOL to wiodąca na polskim rynku firma specjalizująca się w budowie obiektów sportowych. Do naszego oddziału w Warszawie poszukujemy Kierownika Budowy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

www.torakol.pl