Logo Pracuj.pl

Kierownik Budowy

OCMER Sp. z o.o.O firmie

  • mazowieckie
    mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Pełnienie samodzielnej funkcji Kierownika Budowy
  • Planowanie, organizacja i koordynacja robót własnych i podwykonawców
  • Organizowanie zaplecza i placu budowy
  • Bezpośredni nadzór nad jakością, terminowością i zgodnością z dokumentacją wykonywanych robót
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP, PPOŻ oraz innych wynikających z prawa budowlanego
  • Realizacja budowy zgodnie z założonym harmonogramem i budżetem
  • Współpraca z Inwestorem
  • Pozyskiwanie podwykonawców i dostawców niezbędnych dla realizacji kontraktu

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pełnieniu funkcji Kierownika Budowy
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi o specjalności konstrukcyjno-budowlanej
  • Wykształcenie wyższe techniczne budowlane
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w delegacji
  • Umiejętność zarządzania ludźmi i pracy w zespole
  • Umiejętność koordynowania robót i prowadzenia kontraktu zgodnie z dokumentacją techniczną, zasadami BHP, PPOŻ oraz polskim prawem budowlanym
  • Dobra znajomość programów AutoCad, pakietu MS Office
  • Silna motywacja, odpowiedzialność, zaangażowanie w wykonywaną pracę i samodzielność
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy oraz pracy w stresie i pod presją czasu
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • Premia roczna po osiągnięciu celów indywidualnych i firmowych
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość uczestnictwa w kursach i szkoleniach branżowych finansowanych przez firmę
  • Pakiet opieki medycznej dla pracownika z możliwością rozszerzenia o opiekę medyczną dla członków rodziny
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie
  • Praca w ambitnym, profesjonalnym i przyjaznym zespole

O nas

Firma OCMER Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, zajmująca się projektowaniem i budową hal stalowych oraz stalowo-żelbetowych, a także generalnym wykonawstwem obiektów przemysłowych obecnie poszukuje pracowników na stanowisko: Kierownik Budowy.

Kierownik Budowy, mazowieckie