Oferta pracy

Kierownik Budowy

Tarczyński S.A.O firmie

  • Ujeździec Mały 80, 55-100 Trzebnica

    Milicz, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Dołącz do nas i rozwijaj się razem z nami!

Jesteśmy innowacyjnym producentem wysokiej jakości wędlin, parówek i przekąsek białkowych, a także najpopularniejszą wśród konsumentów marką kabanosów w Polsce, z ponad 78% udziałem rynkowym w tej kategorii.

Nasze produkty eksportowane są obecnie do 30 krajów świata na 3 kontynentach, w tym m.in. USA, Niemiec, Wielkiej Brytanii, czy Azji.

Od ponad 30 lat realizujemy misję naszej rodzinnej firmy, którą jest inspirowanie do mądrego odżywiania, żeby zmieniać życie na lepsze, w myśl idei – JESZ LEPIEJ, ŻYJESZ LEPIEJ.

Miejsce pracy: Ujeździec Mały - 35 km od Wrocławia

W związku z dynamicznym rozwojem oraz rozbudową firmy, poszukujemy osób/y na stanowisko:

Kierownik BudowyNumer ref.: KB/02/2021

Zakres zadań:

  • pełnienie obowiązków kierownika budowy na inwestycjach prowadzonych przez firmę Tarczyński S.A
  • nadzór nad pracami budowlanymi na obszarze prowadzonych inwestycji
  • koordynacja zamówień materiałów budowlanych oraz wyposażenia budowlanego
  • przygotowywanie zespolonych harmonogramów prac dla prowadzonych inwestycji
  • codzienne odprawy ekip budowlanych wewnętrznych oraz podwykonawców pracujących przy inwestycjach
  • nadzór nad pracownikami budowlanymi
  • kontrola nad przestrzeganiem przepisów BHP, regulaminu budowy, planu BIOZ podczas realizacji inwestycji
  • uzgadnianie zmian materiałowych w oparciu o zatwierdzone projekty budowy, projekty wykonawcze oraz oferty przetargowe
  • udział w przygotowaniu przetargów oraz udział w komisji przetargowej na realizację robót budowlanych
  • przygotowanie dokumentacji odbiorowej do PINB
  • weryfikacja merytoryczna oraz zatwierdzanie faktur
  • przygotowanie protokołów odbiorowych oraz prowadzenie odbiorów prac częściowych i końcowych

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego: inżynier budownictwa o specjalności -  konstrukcyjno - budowlanej
  • uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń
  • minimum 2 lat doświadczenia (od uzyskania uprawnień budowlanych) w pełnieniu samodzielnej funkcji technicznej na inwestycjach budownictwa przemysłowego (preferowany przemysł spożywczy – mięsny)
  • doskonałej znajomości przepisów prawa budowlanego, prawa cywilnego itp.
  • praktycznej wiedzy dot. rozwiązań technicznych, materiałów budowlanych i ich zastosowania
  • umiejętności: negocjacyjnych, rozwiązywania problemów, dotrzymywania napiętych terminów, podejmowania trudnych decyzji, bardzo dobrej organizacji pracy
  • wysoko rozwiniętych umiejętności precyzyjnego formułowania zadań oraz ich egzekwowania
  • dyspozycyjności
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w jednym z najbardziej nowoczesnych zakładów produkcyjnych w Europie z branży spożywczej
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole
  • program wdrożeniowy
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet świadczeń pozapłacowych, w tym:
    • prywatną opiekę medyczną Lux Med dla Ciebie i Rodziny,
    • możliwość dołączenia do programu Multisport,
    • ubezpieczenie grupowe,
    • bony świąteczne i inne świadczenia socjalne,
    • bezpłatne posiłki dla pracowników.

Ogłoszenie archiwalne