Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Budowy

Unicorn Constructions Sp. z o.o.

  • Niemcy

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło
  • Pełny etat
  • Kierownik

Firma Unicorn Constructions zajmuje się budową oraz modernizacją napowietrznych linii Wysokich i Najwyższych Napięć.

Możemy pochwalić się blisko 19-letnim doświadczeniem w projektach realizowanych  na terenie całej Europy.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy chętnych  do pracy na ternie Niemiec na stanowisku:

Zadania:

  • bieżący kontakt ze Inwestorem/Zleceniodawcą (firma Niemiecka)
  • ustalanie harmonogramu prac
  • koordynacja prac i nadzór nad brygadami montażowymi
  • prowadzenie dokumentacji budowy (dziennik budowy, raportowanie nieprawidłowości, ewidencja czasu pracy, obmiar wykonanych prac)

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego technicznego
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku – kierowanie zespołem
  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej, rysunku technicznego
  • płynnej znajomości j. niemieckiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne zarobki
  • pracę w stabilnej firmie
  • zakwaterowanie
  • samochód, komputer, telefon do dyspozycji
  • pełne ubezpieczenie socjalne (chorobowe i emerytalne) na terenie Niemiec

Osoby zainteresowane pracą w naszej firmie prosimy o przesłanie CV za pomocą  przycisku Aplikuj

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)".

Ogłoszenie archiwalne