Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Budowy

ATAL Development GmbH O firmie

  • Drezno, Niemcy

    zagranica
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie budowy zgodnie z przepisami niemieckiego prawa budowlanego

  • Prowadzenie dokumentacji budowlanej z przepisami niemieckiego prawa budowlanego

  • Raportowanie rzeczowo-finansowe

  • Planowanie, organizacja i kontrola realizacji robót budowlanych

  • Analizowanie dokumentacji technicznej

  • Monitorowanie zgodności prowadzonych robót z dokumentacją wykonawczą

  • Współpraca z biurami projektowymi

  • Współpraca z firmami wykonawczymi

  • Uczestnictwo w odbiorach robót budowlanych

  • Wykonywanie obmiarów robót

  • Nadzór nad przekazywaniem lokali Klientom

  • Nadzorowanie procesu usuwania usterek i zgłoszeń

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe budowlane (inżynier lub magister inżynier)

  • Doświadczenie na stanowisku Kierownika Budowy w budownictwie deweloperskim

  • Znajomość przepisów niemieckiego prawa budowlanego

  • Umiejętność zarządzania pracą zespołu biura budowy

  • Samodzielność w nadzorowaniu robót budowlanych

  • Silna motywacja i zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • Umiejętność pracy na komputerze (MS Office, Auto Cad)

  • Znajomość języka polskiego i niemieckiego w stopniu zaawansowanym

To oferujemy

  • Pracę w największej firmie z sektora budownictwa mieszkaniowego i komercyjnego o ugruntowanej pozycji na rynku działającej na rynku polskim i niemieckim.

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B.

  • Niezbędne narzędzia pracy.

ATAL Development GmbH

Firma ATAL Development GmbH jest firmą specjalizującą się w budowie osiedli mieszkaniowych w Niemczech. Należy do Grupy ATAL - wiodącego polskiego dewelopera, który dzięki wieloletniemu doświadczeniu i organicznemu rozwojowi firmy wszedł na rynek niemiecki. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukiwana jest od maja/czerwca 2021 osoba na stanowisko: Kierownik budowy

Przewiń do profilu firmy