Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik budowy

Kaform Sp. z o.o. Sp. KomandytowaO firmie

  • Niemcy

    zagranica
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja placu budowy.

  • Nadzorowanie podległych pracowników, odbiory prac budowlanych i montażowych.

  • Raportowanie realizacji inwestycji.

  • Sporządzanie ofert i kontakt z klientami.

  • Docelowo: dyrektor oddziału na rynek niemiecki.

  • Miejsce pracy: Niemcy.

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość języka niemieckiego.

  • Doświadczeni na stanowisku kierownik budowy.

  • Wykształcenie wyższe techniczne – budowlane.

  • Uprawnienia budowlane.

  • Umiejętność negocjacji z kontrahentami i rozwiązywania problemów.

  • Kontrola kosztów prowadzonych prac.

  • Dokładność, samodzielność, rzetelność, zaangażowanie.

  • Znajomość pakietu Office (Excel), prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia: 12 000 -16 000 zł netto.

  • Polska umowa o pracę na pełen etat.

  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon

  • Zapewnione oraz opłacone zakwaterowanie .

  • Stabilne i długotrwałe zatrudnienie.

Kaform Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

Kompleksowa obsługa inwestycji budowlano-montażowych.

Przewiń do profilu firmy